Loading

Künye

 

blog.malias.com.tr araçlar ile ilgili bilgi birikimini insanlarla paylaşmak amacıyla Ayşenur Kaya Yalçın tarafından 1 Eylül 2020 tarihinde yayın hayatına başlamıştır.  blog.malias.com.tr herhangi bir ticari beklentisi olmayan, özgür bir eğlence ve bilgi platformudur. blog.malias.com.tr'da dileyen herkes ister kendi adıyla isterse "malias" yazar adıyla yasal çerçeveye ve saygı kurallarına uygun bir şekilde içerik sağlayabilir. Detaylar için yazar olmak istiyorum sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Kurucular

Ayşenur Kaya Yalçın-CEO aysenur@malias.com.tr

 

Yayın İlkeleri

blog.malias.com.tr basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. blog.malias.com.tr, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Yasal Bildirimler İçin

blog.malias.com.tr adlı sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden ya da içerikten dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin ya da bilginin gerçekliğinden şüphe eden ve telife konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri, info@malias.com.tr mail adresinden veya +90 850 370 3230 numaralı telefondan bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır. 

ÜST